خون!

دخترک نازم, امروز یک اتفاق بد برات افتاد و من یک سکته ی ناقصِ دیگه زدم. از وقتی به دنیا اومدی این جمله رو درک می کنم که میگن بچه آدم رو پیر میکنه.

امروز خونه ی مامان گلی بودیم و من توی اتاق بودم که دیدم صدای گریه ات اومد. فکر کردم سرت خورده زمین, از اتاق اومدم بیرون تا ببینم چی شده. دیدم مامان گلی بغلت کرده و تو داری گریه می کنی ولی مدل گریه ات با گریه ای که وقتی سرت می خوره زمین فرق داره. اومدم جلو بغلت کنم که دیدم از دهنت خون میاد. پرسیدم چی شده؟؟؟ مامانم گفت لبه ی میز رو گرفته بودی و داشتی بازی می کردی که دستت در رفته و چونه ات خورده به لبه ی میز و زبونت بین دندونات مونده. اگه بدونی چه حالی شدم وقتی خون رو دیدم. فکر می کردم الان یک اتفاق خیلییییییییییییی وحشتناک افتاده. بغلت کردم و خواستم یه کم شیر بهت بدم ولی تو نمی خوردی و دوباره زدی زیر گریه. چه گریه ای, انقدر معصومانه بود که دل سنگ هم آب میشد. باز مامان گلی بغلت کرد و من رفتم عروسکی که دوست داری رو آوردم و دکی بازی کردم که یه کم حواست پرت بشه. ولی دیدم باز از دهنت خون میاد. با یک دستمال دهنت رو پاک کردم و سعی کردم دوباره بهت شیر بدم که این دفعه شروع کردی به خوردن و آروم شدی. منم یه کم آروم شدم و تازه دیدم اوووووووه چه رنگت پریده. ترسیده بودی عشقِ من. بعد از اینکه آروم شدی میز رو نگاه می کردی و غر میزدی. انگار داشتی دعواش می کردی. قربونت بشم. چونه ات هم قرمز شده بود و خون ریخته بود روی لباست. وای که نصفه جون شدم. دوستت دارم عزیزکم. امیدوارم هیچ اتفاقی برای هیچ بچه ای نیفته چون حالِ مامان ها رو درک می کنم.

پ.ن: دایی مسعود رو اگه می دیدی, اونم رنگش پریده بود و ترسیده بود و حرف نمی زد. بعد هم گفت سرم درد گرفته. دایی مهرداد هم که شانس آوردیم خواب بود و ندید وگرنه یک نفر باید برای اون آب قند درست می کرد. دایی های حساااااسِ داری؟؟؟

/ 10 نظر / 4 بازدید
امیر

ای وای مراقب خانومی باشید تو رو خدا[ماچ]زود خوب شو کیمیا[لبخند]

بهناز

حتما یه اسفند براش دود کن .

بهناز

[خنده] چه داییایییی حتما این همون داییه که عکسش در پست قبل بود . درسته ؟

مامان گلي

حالا ميفهمي دست ودندون وسرميشكستين من چه حالي ميشدم . تازه راه كه بيفته ازاين اتفاقا با اين خونه هاي پر تجملات زياد ميفته

ثمین

اخییییییییییییی عزیزم بیشتر مواطبش باش البته از این اتفاقها معمولا میفته ولی لطفادقت کن کیمیا کوچولو خیلی کوچولویه

مامان یاسی

ااااااااااای داد.کیمیا جونی.الهی که دیگه هیچ آسیبی نبینی[ماچ]

مامان پارسا(شاهزاده کوچولو)

سلام عزیزم برای پارسای منم تا حالا دو بار عین این اتفاق افتاده ولی حقیقت اینه که اینم یه دوره است که حدود یه ماه طول میکشه تا بچه بتونه وخوب راه بیفته ولی سعی کن از حالا خیلی مواظبش باشی و در ضمن یادت باشه هیچوقت دختر نازت رو به هوای بچه ها و افراد دیگر رها نکنی .

امیر

سلام کیمیا خوب شدی خانومی[گل]امروز دو نفر دیگه هم اضافه کردم به دیدن عکسای شما دوقلوها[چشمک]اینقدگفتن با ید بریم با کیمیا بازی کنیم که دیگه نتوستم تحمل کنم رفتم بازی کردم با ها شون منتظر عکسای جدیدت هستیم [لبخند]